Lot 1114: Guus de Ruiter (Geb. 1924) Stilleven. Gesigneerd

Est: €100 EUR - €150 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 12, 2009

Guus de Ruiter (Geb. 1924) Stilleven. Gesigneerd en gedateerd '89. Guus de Ruiter was leerling van Wally Elenbaas. Gemengde techniek 48x57 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Rotterdam
May 12, 2009, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL