Lot 1005: HENDRIK SCHAEFELS (1827 - 1904)'Hommage des membres de la section de Musique du Cercle Artistique, Littéraire et Scientifique d'Anvers à son directeur Mr F. Callaets. Le 21 Avril 1860'. Titelpagina in potlood. Getekend en gedateerd in inkt 'Hendrik

Est: €200 EUR - €250 EURPassed
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumDecember 09, 2015

English
HENDRIK SCHAEFELS (1827 - 1904)
'Hommage des membres de la section de Musique du Cercle Artistique, Littéraire et Scientifique d'Anvers à son directeur Mr F. Callaets. Le 21 Avril 1860'. Titelpagina in potlood. Getekend en gedateerd in inkt 'Hendrik J. Schaefels 1860/ à mon ami/
F. Callaets'.
Daarnaast bevat dit huldeboekje 57 handtekeningen.
Orig. vol rood chagrijnen bandje, dubbele vergulde omkadering, rug op vijf valse ribben, coupes en sneden verguld, contreplat en eerste schutbladen met witte moiré.
Dutch
F. Callaets'.
French
F. Callaets'.

Payment & Shipping

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer

Shipping

TBA

Works on Paper

December 09, 2015, 02:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE

Terms

29.0%

Bidding Increments

From:To:Increment:
€0€59€10
€60€399€20
€400€999€50
€1,000€1,999€100
€2,000€4,999€200
€5,000€9,999€500
€10,000€49,999€2,000
€50,000€99,999€5,000
€100,000+€10,000

Terms & Conditions

TBA

Shipping Terms

TBA

Credit Card

Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%