Lot 1140: HENRI RAMAH (1887-1947)

Est: €300 EUR - €400 EURSold:
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumDecember 14, 2016

HENRI RAMAH (1887-1947)

A suite of 21 etchings. From an edition of 100 copies on laid paper, being nr. 52. All prints signed and numbered in pencil. Variable dimensions.

HENRI RAMAH (1887-1947)

Composities. Map met 21 etsen op gevergeerd papier met dubbel watermerk. Een van de 100 met de hand gen. ex. in zwarte inkt op colofon pagina, nr. 52, na 30 ex. op Japans. Met annotatie op colofonpagina, onderaan, '1édition/ 21 planches'. Alle prenten getekend in potlood 'Ramah' en genummerd 52/100. Verschillende afmetingen.

HENRI RAMAH (1887-1947)

Une suite de 21 eaux-fortes. Tir. lim. et num., un des 100 ex. sur papier vergé filigrané, nr. 52. Chaque planche signée et numérotée à la mine de plomb. Dimensions variables.

Payment & Shipping

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer

Shipping

TBA

Works on Paper

December 14, 2016, 02:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE

Terms

29.0%

Bidding Increments

From:To:Increment:
€0€59€10
€60€399€20
€400€999€50
€1,000€1,999€100
€2,000€4,999€200
€5,000€9,999€500
€10,000€49,999€2,000
€50,000€99,999€5,000
€100,000+€10,000

Terms & Conditions

TBA

Shipping Terms

TBA

Credit Card