Lot 1038: Houten sigarenkoker met snijwerk op het deksel van

Est: €3,500 EUR - €4,000 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsSeptember 30, 2015

Houten sigarenkoker met snijwerk op het deksel van het wapen van Vlissingen. De koker met het familiewapen van Tutein Nolthenius en wapenspreuk 'Voluntate Potestas'. Gemonogrammeerd P.P. (vermoedelijk Pieter Puijpe jr. (1874-1942)). H. 14,5 cm. Diam. 7,5 cm. Vermoedelijk is deze sigarenkoker in bezit geweest van H.P.J. Tutein Nolthenius, burgemeester te Vlissingen van 1888 t/m 1897. Deze stelde Puijpe jr. in de gelegenheid een opleiding tot beeldhouwer en tekenaar te volgen. CONDITION: xxx scheurtje in het deksel

2 day sale of Antiques & Collectables

Zeeuws Veilinghuis
September 30, 2015, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL