Lot 1407: HUGO HEYRMAN (1942) Vrouwenportret. Gewassen inkt,

Est: €400 EUR - €500 EUR
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumJune 13, 2013

HUGO HEYRMAN (1942)
Vrouwenportret. Gewassen inkt, houtskool. Gemonogrammeerd en gedateerd 'HH/ 1963'. In kader.
Dimensions : 305 x 210 mm

Works on paper

June 13, 2013, 06:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE