Lot 124: Jacob Christiaan (Poen) de Wijs Nijmegen 1948

Est: €1,000 EUR - €1,500 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Jacob Christiaan (Poen) de Wijs Nijmegen 1948 Studie voor Circle of Love IV Gesigneerd r.o., gedateerd 2001 en getiteld verso Acryl op paneel, 20 x 30 cm.

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL