Lot 91: Jacobus Hendricus Johannes Nooteboom Groningen

Est: €400 EUR - €600 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMarch 09, 2009

Jacobus Hendricus Johannes Nooteboom Groningen 1811 - Amsterdam 1878 Berglandschap met figuren op een brug Gesigneerd r.o. Olieverf op paneel, 35 x 43 cm. Herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk te Ede.

Estimates up to 3000Euros

AAG Auctioneers
March 09, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL