Lot 104: Jacobus van Looy Haarlem 1855 - 1930 Bos in de

Est: €800 EUR - €1,200 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsSeptember 07, 2009

Jacobus van Looy Haarlem 1855 - 1930 Bos in de schemering Gesigneerd r.o. Marouflé, 35,5 x 45 cm. NB: In bruikleen geweest aan Museum De Wieger van 10 september 2000 t/m 27 mei 2009. Herkomst: Uit het bezit van de kunstschilder Jan Harmannus Lambeck (Groningen 1904 - 1984), leerling van Dirk Filarski en Harrie Kuyten.

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
September 07, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL