Lot 132: Jacobus van Looy Haarlem 1855 - 1930 Stilleven met

Est: €1,500 EUR - €2,500 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMay 17, 2010

Jacobus van Looy Haarlem 1855 - 1930 Stilleven met kommen en schalen Gedateerd 19 Sept 1875 r.o., etiket Frans Halsmuseum/Haarlem verso Olieverf op papier gemaroufleerd op paneel, 50 x 64 cm Herkomst: Mw. A.W. Roos-van Gelder, Amsterdam. Tentoonstelling: Jacobus van Looy in het Frans Halsmuseum te Haarlem, 13 november 1982 - 9 januari 1983.

19th C Paintings & A collection of works by Old Masters

AAG Auctioneers
May 17, 2010, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL