Lot 11: Jan Looten Amsterdam 1618 - Engeland c.1681 Een

Est: €2,500 EUR - €3,500 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsOctober 13, 2008

Jan Looten Amsterdam 1618 - Engeland c.1681 Een boslandschap met figuren en een stad op de achtergrond Olieverf op doek, 68,5 x 106 cm. NB: Vergelijk met het schilderij, gesigneerd en gedateerd 1658, olieverf op doek, 115 x 154 cm., in Museum Boymans van Beuningen, Rotterdam, inv. no 1464 (literatuur: J. Giltay, Honderdvijftig jaar erbij en eraf. De collectie Oude Schilderkunst van het Museum Boymans van Beuningen Rotterdam 1849 tot 1999, 2000, pag. 112, met afb.) Op de achterzijde van het spieraam en de lijst twee rode lakzegels met daarop Schweizeriches Generalkonsulat Prag. Verso doek drie stempels.

19th Century Paintings & a collection of Old Masters

AAG Auctioneers
October 13, 2008, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL