Lot 1241: Johan van Reede (Geb. 1921) Harald Kreutzberg

Est: €80 EUR - €100 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 12, 2009

Johan van Reede (Geb. 1921) Harald Kreutzberg (Duitse danser). Tekening. Gesigneerd. Niet ingelijst. Gemengde techniek 63x50 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Rotterdam
May 12, 2009, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL