Lot 1029: Johan van Reede (Geb. 1921) Zes kleurenlitho's

Est: €0 EUR - €0 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 08, 2012

Johan van Reede (Geb. 1921) Zes kleurenlitho's abstract figuratief, drie etsen en een gemengde techniek met flamingo dansers (gesigneerd). Diverse maten en veelal gesigneerd. Niet ingelijst, in een map. Diverse afmetingen 300 - 400

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
May 08, 2012, 10:30 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL