Lot 1020: Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel in

Est: €500 EUR - €700 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsSeptember 30, 2015

Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel in de vorm van een gedenkzuil met het portret van Hendrik van den Broecke, geb. 10 december 1777, omgeven door takken en hierboven een zandloper. Met tekst: 'Ter eeuwige nagedachtenis van den Heere Hendrik van den Broecke ijverig voorstander en onderneemer in den koophandel, de Vaard op Oost en West-Indiën, op China en Suriname, Directeur van den Levantschen Handel en overleden te Middelburg den 30 mei 1821', gesigneerd, afm. 32 x 27 x 5 cm. In houten kastje.

2 day sale of Antiques & Collectables

Zeeuws Veilinghuis
September 30, 2015, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL