Lot 6: Lowerencius (Laurens) Plas Alkmaar 1828 -

Est: €1,500 EUR - €2,500 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Lowerencius (Laurens) Plas Alkmaar 1828 - Amsterdam 1888 a) Boerderij aan het water met vissende kinderen Gesigneerd en gedateerd 1860 r.o. Olieverf op paneel, 23 x 31 cm. b) Boerderij aan het water met vissers in een roeiboot Gesigneerd en gedateerd 1860 r.o. Olieverf op paneel, 23 x 31 cm. (2x)

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL