Lot 5: MADELEINE PYK, FÖDD 1934 'Spanieln Benny',

Est: kr0 SEK - kr3,000 SEKSold:
Crafoord AuktionerLund, SwedenMay 18, 2013

MADELEINE PYK, FÖDD 1934
'Spanieln Benny', signerad, olja på duk, 50x40 cm. (D)

Kvalitetsauktion

Crafoord Auktioner
May 18, 2013, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE