Lot 24: Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893

Est: zł6,000 PLN - zł9,000 PLN
Desa Unicum SAWarszawa, PolandJune 27, 2013

Michal Elwiro Andriolli
(1836 Wilno - 1893 Naleczów)
Miec znik i Maria rozpac zajacy po wyjezdzie
Waclawa , 1875 r.
kredka, gwasz/papier, 50 x 38,5 cm (w swietle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Andriolli | 1875'

Works on Paper Auction

Desa Unicum SA
June 27, 2013, 07:00 PM CET

Ul. Piekna 1A, Warszawa, Warsaw, 00-447, PL