Lot 685: NOVY Vilibald (21. 6. 1872 Ceske Budejovice - 31.

Est: Kč0 CZK - Kč1,000 CZKSold:
European ArtsPrague, Czech RepublicSeptember 22, 2007

NOVY Vilibald (21. 6. 1872 Ceske Budejovice - 31. 5. 1903 Ceske Budejovice, CECHY) Poklidne odpoledne Olej na platne, 48 x 32 cm, ramovano, datovano 1901, signovano vlevo dole. Malir zanru, zak akademie ve Vidni u prof. Rumplera a Eisenmengera. Autor viz T 2/215.

Aukce 3 / 2007

European Arts
September 22, 2007, 02:00 PM CET

Na Pankraci 15/1684, Prague, 15/1684, CZ