Lot 14: Omschrijving: Wilhelm Nowak Oostenrijk 1868 - 1945

Est: €50,000 EUR - €70,000 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMay 21, 2007

Omschrijving: Wilhelm Nowak Oostenrijk 1868 - 1945 Stilleven met een globe, een klok en opengeslagen boeken Gesigneerd r.o. Olieverf op paneel, 30 x 34,5 cm.

Moderne & Hedendaagse Kunst

AAG Auctioneers
May 21, 2007, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL