Lot 570: PELC Antonin (16. 1. 1895 Lisany u Rakovnika - 24.

Est: Kč0 CZK - Kč8,000 CZKSold:
European ArtsPrague, Czech RepublicSeptember 22, 2007

PELC Antonin (16. 1. 1895 Lisany u Rakovnika - 24. 3. 1967 Praha, CECHY) Pradlena Pastel a kridy na papire, 43,5 x 35,5 cm, ramovano, pod sklem, datovano 1955, signovano vlevo nahore. Malir, grafik, ilustrator a karikaturista, studoval u V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze. Ilustrator polackovskeho humoru pracujici jednoduchou vyraznou linkou, jeho mezivalecna malba ovlivnena kubismem. Autor viz T 2/257, TD 144, V 3/564, B 8/194, NECVU 2/1012.

Aukce 3 / 2007

European Arts
September 22, 2007, 02:00 PM CET

Na Pankraci 15/1684, Prague, 15/1684, CZ