Lot 25: Pierre Frédéric de la Croix Frankrijk 1709 - Den

Est: €800 EUR - €1,200 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMay 05, 2009

Pierre Frédéric de la Croix Frankrijk 1709 - Den Haag 1782 a)Portret van een heer in een zwarte jas Gesigneerd en gedateerd 1762 Pastel op papier op paneel, 33 x 25,5 cm. b)Portret van een zittende dame Gesigneerd en gedateerd 1762 Pastel op papier op paneel, 33 x 25,5 cm. NB: In originele lijsten. Herkomst: Collectie dhr. O. Meyer. (2x)

19th Century Paintings & a Collection of works by Old Masters

AAG Auctioneers
May 05, 2009, 11:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL