Lot 1031: Pieter Frederik de la Croix (1709-1782) 2 schilderijen, een paar, olie op doek, elk 86,5 x 67 c

Est: €4,000 EUR - €8,000 EUR
Veilinghuis Van SpengenKR Hilversum, NetherlandsJune 30, 2021

Pieter Frederik de la Croix (1709-1782)
2 schilderijen, een paar, olie op doek, elk 86,5 x 67 cm, Portret van Engelbert van Eck (1715-1783), ten halve lengte in rijk gedecoreerd kostuum; en Portret van zijn echtgenote Johanna van Eck - Umbgrove (1725-1799) ten halve lengte in een witte zijden jurk, met bladmuziek, Beide gesigneerd en gedateerd rechts midden 1750 en beiden met familiewapens
- Herkomst: Van de geportretteerden door vererving aan de huidige eigenaren-
Engelbert was de oudste zoon van Lambert van Eck en zijn vrouw Margareta Geertruida Engelen. Hij trouwde met Johanna Umbgrove in 1746.

ONLINE paintings, sculpture and applied arts (CLOSING JUNE 30 FROM 19.00)

Payment & Shipping

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa

Shipping

Please contact info@vanspengen.com for more information about Shipping.

Online Only Auction - Paintings, Sculpture and Applied Arts

Veilinghuis Van Spengen
June 30, 2021, 07:00 PM CET

Koninginneweg 25, KR Hilversum, 1217, NL

Terms

34.0%

Bidding Increments

From:To:Increment:
€0€49€5
€50€199€10
€200€499€25
€500+€50

Conditions of Sale

Please contact info@vanspengen.com for a full set of Terms and Conditions

Shipping Terms