Lot 1377: ROGER VAN AKELYEN (1948) Koppel (1979). Ets en

Est: €100 EUR - €120 EURSold:
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumMarch 27, 2013

ROGER VAN AKELYEN (1948) Koppel (1979). Ets en aquatint. Getekend in de plaat 'Van Akelyen R.'. Getekend en gedateerd in potlood 'Van Akelyen '79' en genummerd 150/150. In kader. Afmetingen : 400 x 300 mm

Boeken en Grafiek

March 27, 2013, 10:00 AM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE