Lot 167: SERRE Michel. (toegeschreven aan - atribué à)

Est: €0 EUR - €0 EUR
Amberes NAME CHANGE TESTAntwerp, BelgiumJune 29, 2009

SERRE Michel. (toegeschreven aan - atribué à) (Tarragona 1658 - Marseille 1733) Portret ten voeten uit van Andreas Josephus de Brancas. (1700) Portrait en pied d'Andreas Josephus de Brancas. (1700) Doek - Toile, 216 x 122. In de 19de eeuw gerestaureerd door Trabaud, zie handtekening naast wapenschild. Restauré au 19ième siècle par Trabaud, voir signature à côté des armoiries.

Art & Antiques

Amberes NAME CHANGE TEST
June 29, 2009, 02:00 PM CET

Terninckstraat 6-8-10, Antwerp, 2000, BE