Lot 43: - SPENCER FINCH USA född 1962 Lemon tree - Spain

Est: kr0 SEK - kr0 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenMay 03, 2010

- SPENCER FINCH USA född 1962 Lemon tree - Spain Signerad, daterad och numrerad på baksidan, Spencer Finch, 6-27-07, edition 2/5. 12 st inkjet prints, 30 x 244 cm. Signed, dated and numbered verso. 12 inkjet prints. PROVENIENS Galerie Nordenhake,

Modern Art & Works of Art

Stockholms Auktionsverket
May 03, 2010, 05:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE