Lot 6069: Toegeschreven aan Jacobus van der Stok

Est: €3,500 EUR - €5,000 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsJune 04, 2014

Toegeschreven aan Jacobus van der Stok (1794-1864), 'IJspret', gedoubleerd, afm. 54 x 71 cm. Van deze kunstenaar is bekend dat hij trachtte zijn signatuur te verbergen. Bij de toeschrijving is de mening van het RKD betrokken.

Condition Report

Toeschrijving is tot stand gekomen na contact met RKD.

Art & Antique

Zeeuws Veilinghuis
June 04, 2014, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL