Lot 6081: Willem Johannes Schütz (1854-1933), 'Zeilschepen

Est: €500 EUR - €700 EURSold:
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 13, 2011

Willem Johannes Schütz (1854-1933), 'Zeilschepen op kalm water', gesigneerd en gedateerd 1897, doek, afm. 70 x 105 cm. Provenance: Jhr. P.J. Boogaert, Villa 'De Sprenck', Middelburg.

General Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis
December 13, 2011, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL