Lot 165: Willem Leo (Wil) Bouthoorn Den Haag 1916 - 2004 a)

Est: €1,500 EUR - €2,500 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Willem Leo (Wil) Bouthoorn Den Haag 1916 - 2004 a) Liggende figuur met vogel Tweemaal getiteld en genummerd I verso Gouache op papier, 76 x 55,5 cm. b) Vrouw spelend met kind Gesigneerd, getiteld en gedateerd 1956 verso r.b. en l.o. en geannoteerd 1956 Gouache r.b. Gouache op papier, 80 x 60 cm. c) Figuren buiten Getiteld en genummerd III verso Gouache op papier, 55 x 76 cm. d) 3 figuren Getiteld en genummerd IV Gouache op papier, 55 x 75 cm. NB: Gemaakt voor een tentoonstelling in Maribor, Kroatië. (4x)

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL