Lot 20: Willem Schrofer Scheveningen 1898 - Leiden 1968

Est: €1,000 EUR - €1,500 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 28, 2011

Willem Schrofer
Scheveningen 1898 - Leiden 1968
Compositie
Gesigneerd met initialen en gedateerd 66 r.b.
Olieverf op doek, 45,2 x 65,1 cm
Herkomst:
Kunsthandel Knoester, Den Haag
Literatuur:
T. en R. Knoester-Penninkhof, Nieuwe Haagse School, Scriptum Art, Schiedam en
Stichting Nieuwe Haagse School, Den Haag, 2002, pag. 47 (afb.)
Tentoonstelling:
Gemeentemuseum Den Haag, Nieuwe Haagse School, 5 april - 28 september 2003

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
November 28, 2011, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL