Lot 198: Willibrordus Joseph (Will) Leewens Den Haag 1923 -

Est: €1,500 EUR - €2,500 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsJune 07, 2010

Willibrordus Joseph (Will) Leewens Den Haag 1923 - 1986 Waanzin Rode Nacht Gesigneerd en gedateerd 1981 r.o., gesigneerd en gedateerd 14 Jan 1981 getekend paars en oranje ingeschilderd 12 maart en geannoteerd Barentszstraat 39 Den Haag verso Olieverf op doek, 80 x 100 cm

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
June 07, 2010, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL