Lot 6012: Wim van der Plas (1913), 'Portret van koningin

Est: €200 EUR - €300 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 13, 2011

Wim van der Plas (1913), 'Portret van koningin Juliana', gesigneerd, doek, afm. 120 x 90 cm. Provenance: Gemeentehuis Nieuw-Vossemeer, geschilderd na de watersnoodramp van 1953.

General Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis
December 13, 2011, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL