Michal Elwiro Andriolli Sold at Auction Prices

Illustrator, Holzstecher

    • Michal Elwiro Andriolli (1836 - 1893) Nobleman's head, 1883
      Jun. 14, 2018

      Michal Elwiro Andriolli (1836 - 1893) Nobleman's head, 1883

      Est: zł3,500 - zł6,000

      pencil, ink on paper; 21.5 x 17.5 cm

      Desa Unicum SA
    • Elwiro Michal Andriolli (1836 - 1893) "Wiwat kawalerski stan !", 1875
      Sep. 17, 2015

      Elwiro Michal Andriolli (1836 - 1893) "Wiwat kawalerski stan !", 1875

      Est: zł3,800 - zł8,000

      watercolor, crayon on paper, 22 x 22,5 cm

      Desa Unicum SA
    • Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893
      Jun. 27, 2013

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893

      Est: zł6,000 - zł9,000

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczów) Miec znik i Maria rozpac zajacy po wyjezdzie Waclawa , 1875 r. kredka, gwasz/papier, 50 x 38,5 cm (w swietle oprawy) sygnowany i datowany p.d.: 'Andriolli | 1875'

      Desa Unicum SA
      Jun. 27, 2013

      Est: zł6,000 - zł9,000

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczów) Bitwa z Tataram i kredka, gwasz/papier, 46 x 36 cm (w swietle oprawy) sygnowany i datowany l.d.: '1875 | Andriolli'

      Desa Unicum SA
      Jun. 27, 2013

      Est: zł6,000 - zł9,000

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczów) Miec znik kleczacy przy mogilach córki i zony kredka, gwasz/papier, 46 x 36,5 cm (w swietle oprawy) sygnowany p.d.: 'Andriolli'

      Desa Unicum SA
      Jun. 27, 2013

      Est: zł6,000 - zł9,000

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczów) Posla niec Wojew ody przybywa z listem do Miec znika, 1875 r. kredka, gwasz/papier, 47,5 x 36,5 cm (w swietle oprawy) sygnowany i datowany l.d.: '1875 | Andriolli'

      Desa Unicum SA
      Jun. 27, 2013

      Est: zł6,000 - zł9,000

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczów) Pozeg nanie Marii i Waclawa kredka, gwasz/papier, 46 x 36,5 cm (w swietle oprawy) sygnowany l.d.: 'Andriolli' Ilustracje do „Marii" Antoniego Malczewskiego. Powiesc poetycka „Maria" napisana w 1825 roku przez Antoniego Malczewskiego (1793 - 1826) to jeden z najwazniejszych utworów romantycznych w polskiej literaturze.

      Desa Unicum SA
    • Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczow)
      Apr. 18, 2013

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczow)

      Est: - zł3,000

      Michal Elwiro Andriolli (1836 Wilno - 1893 Naleczow) "Z Wiatki", 1869 r. olowek/papier, 10,5 x 16,5 cm (w swietle passe - partout)

      Desa Unicum SA