Robert Heylbroeck Sold at Auction Prices

Sculptor, Painter

    • HEYLBROECK ROBERT (1901 - 1962) sculptuur in gepatineerde gips : "Maternité
      Jun. 25, 2023

      HEYLBROECK ROBERT (1901 - 1962) sculptuur in gepatineerde gips : "Maternité

      Est: - €100

      HEYLBROECK ROBERT (1901 - 1962) sculptuur in gepatineerde gips : "Maternité" - hoogte : 73 cm getekend 20th Cent. plaster sculpture - signed Robert Heylbroeck

      DVC
    • Robert Heylbroeck (1901-1962) École belge
      Oct. 16, 2012

      Robert Heylbroeck (1901-1962) École belge

      Est: €500 - €700

      Robert Heylbroeck (1901-1962) École belge Sculpture en bas-relief en marbre de Carrare: Couple enlacés. Signée: Rob. Heylbroeck. Dimensions : H.: 32

      Horta
    • Pietà.
      Jun. 06, 2007

      Pietà.

      Est: - €4,000

      Stone, grey. 64 x 34 x 33cm.