Vilibald Novy Sold at Auction Prices

Genre Painter

  • NOVY Vilibald (21. 6. 1872 Ceske Budejovice - 31.
    Sep. 22, 2007

    NOVY Vilibald (21. 6. 1872 Ceske Budejovice - 31.

    Est: - Kč1,000

    NOVY Vilibald (21. 6. 1872 Ceske Budejovice - 31. 5. 1903 Ceske Budejovice, CECHY) Poklidne odpoledne Olej na platne, 48 x 32 cm, ramovano, datovano 1901, signovano vlevo dole. Malir zanru, zak akademie ve Vidni u prof. Rumplera a Eisenmengera. Autor viz T 2/215.

    European Arts