Jacob Christian Poen de Wijs Sold at Auction Prices

b. 1948 -

      • Poen de Wijs (1948-2014) en Marion van Nieuwpoort (1950-2008)
        Aug. 31, 2016

        Poen de Wijs (1948-2014) en Marion van Nieuwpoort (1950-2008)

        Est: €200 - €300

        Vrouwen met viool Kat Danspaar alle in potlood get. 3 kleurenlitho's resp. e.a. 40/75 en 68/100 26x34 cm 42x53 cm en 62x47 cm

      • Poen de Wijs (1948-2014)
        Aug. 31, 2016

        Poen de Wijs (1948-2014)

        Est: €200 - €300

        Kinderportretten: met hoedje van papier goudvissen witte kat bellenblaas schelp en vlaggenmast rechtsonder in potlood get. 6 kleurenlitho in 1 lijst e.a. elke litho 235x165 cm (het geheel 41x128 cm)

        Aug. 31, 2016

        Est: €200 - €300

        Celliste Sporter in actie beide in potlood get. 2 kleurenlitho's e.a. 76x25 cm

      • Poen de Wijs (Nijmegen 1948)
        Jun. 17, 2013

        Poen de Wijs (Nijmegen 1948)

        Est: €1,000 - €1,500

        La Cassine Bleue (1973) - Signed l.m. - Oil on canvas, 70 x 70.3 cm - Provenance: - Auction Christie's Amsterdam, 30 January 2007, lot 543 - Private collection, The Netherlands

        AAG Auctioneers
      • Jacob Christiaan (Poen) de Wijs Nijmegen 1948
        Dec. 02, 2009

        Jacob Christiaan (Poen) de Wijs Nijmegen 1948

        Est: €1,000 - €1,500

        Jacob Christiaan (Poen) de Wijs Nijmegen 1948 Studie voor Circle of Love IV Gesigneerd r.o., gedateerd 2001 en getiteld verso Acryl op paneel, 20 x 30 cm.

        AAG Auctioneers
      • Poen de Wijs (DUTCH, B.1948)
        Jan. 30, 2007

        Poen de Wijs (DUTCH, B.1948)

        Est: €1,000 - €1,500

        The Kimono signed 'Poen de Wijs' (lower centre) oil on canvas 70 x 70 cm.