Pieter Puijpe Sold at Auction Prices

  • Houten sigarenkoker met snijwerk op het deksel van
    Sep. 30, 2015

    Houten sigarenkoker met snijwerk op het deksel van

    Est: €3,500 - €4,000

    Houten sigarenkoker met snijwerk op het deksel van het wapen van Vlissingen. De koker met het familiewapen van Tutein Nolthenius en wapenspreuk 'Voluntate Potestas'. Gemonogrammeerd P.P. (vermoedelijk Pieter Puijpe jr. (1874-1942)). H. 14,5 cm. Diam. 7,5 cm. Vermoedelijk is deze sigarenkoker in bezit geweest van H.P.J. Tutein Nolthenius, burgemeester te Vlissingen van 1888 t/m 1897. Deze stelde Puijpe jr. in de gelegenheid een opleiding tot beeldhouwer en tekenaar te volgen. CONDITION: xxx scheurtje in het deksel

    Zeeuws Veilinghuis
  • Poster by Pieter Puype - Bezoekt de Nat. Landbouwtentoonstelling Apeldoorn
    Nov. 12, 2011

    Poster by Pieter Puype - Bezoekt de Nat. Landbouwtentoonstelling Apeldoorn

    Est: €250 - €550

    Bezoekt de Nat. Landbouwtentoonstelling Apeldoorn - 59x94,5, 1925 by Pieter Puype (1874-1942)

    Van Sabben Poster Auctions