Johannes Hubertus Reygers Sold at Auction Prices

Portrait painter, Naval painter, Etcher, Modelleur

    • Johannes Hubertus Reygers (1767-1849)
      Aug. 31, 2016

      Johannes Hubertus Reygers (1767-1849)

      Est: €300 - €500

      Stamboom van het geslacht Scharleij. linksonder gesigneerd J:H: Reygers en gedateerd 1793 aquarel en zwarte inkt (gedeeltelijk goud gehoogd) op perkament 69 x 78 cm. Deze stamboom begint in 1643 met de stamvader Jaques Scharleij. Het laatste ingevulde medaillon vermeldt het jaartal 1818. Het zeer gedetailleerde cartouche is links onderaan gesigneerd & gedateerd "J:H: Reygers 1793" en elders 2x gemonogrammeerd door een andere kunstenaar ("C:I:S" & "I:S"). Leden van de familie Scharleij (of Scharley) waren in de 18de eeuw in dienst van de Vereenigde Oostindische Compagnie.

    • Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel met
      Sep. 30, 2015

      Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel met

      Est: €2,000 - €3,000

      Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel met de familiegeschiedenis van Hendrik van den Broecke (1777-1821), gesigneerd, afm. 64 x 56 x 12 cm. In houten kastje.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel in
      Sep. 30, 2015

      Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel in

      Est: €500 - €700

      Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel in de vorm van een gedenkzuil met het portret van Hendrik van den Broecke, geb. 10 december 1777, omgeven door takken en hierboven een zandloper. Met tekst: 'Ter eeuwige nagedachtenis van den Heere Hendrik van den Broecke ijverig voorstander en onderneemer in den koophandel, de Vaard op Oost en West-Indiën, op China en Suriname, Directeur van den Levantschen Handel en overleden te Middelburg den 30 mei 1821', gesigneerd, afm. 32 x 27 x 5 cm. In houten kastje.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Johannes Hubertus Reygers (German, 1767-1849)
      Jun. 13, 2012

      Johannes Hubertus Reygers (German, 1767-1849)

      Est: £300 - £500

      Fishing Vessels on a Blustery Day signed (lower left) oil on panel 22 x 29cm (8 11/16 x 11 7/16in).