Willem Snitker Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Etcher, b. 1938 - d. 2015

      • Snitker, Willem (1938-2015). "Interieur". "Exterieur".
        Nov. 21, 2024

        Snitker, Willem (1938-2015). "Interieur". "Exterieur".

        Est: €100 - €150

        Snitker, Willem (1938-2015). "Interieur". "Exterieur". Two mixed techniques, collage, gouache and colour ink, both 23,5x30 cm., both monogrammed and dated "96" in pencil, titled on verso, unif. framed.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • Willem Snitker (1938-2015) 'Hospitalet del infante', gesigneerd l.o. en get
        Oct. 01, 2024

        Willem Snitker (1938-2015) 'Hospitalet del infante', gesigneerd l.o. en get

        Est: €100 - €200

        Willem Snitker (1938-2015) 'Hospitalet del infante', gesigneerd l.o. en getiteld en gedateerd r.o. 1973, aquarel en gouache op papier, 23 x 31 cm

        Veilinghuis Van Spengen
        Feb. 27, 2024

        Est: €150 - €200

        Willem Snitker (1938-2015) Horse, gouache, signed and dated l.r. '72, 48 x 62 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Snitker, Willem (1938-2015). (Two blocks),
        Nov. 23, 2023

        Snitker, Willem (1938-2015). (Two blocks),

        Est: €200 - €300

        Snitker, Willem (1938-2015). (Two blocks), solid steel, consisting of two pieces, total size ±40x28x28 cm.

      • Willem Snitker (1938-2015) map uitgegeven door Kunstenaarscentrum Bergen me
        Jun. 27, 2023

        Willem Snitker (1938-2015) map uitgegeven door Kunstenaarscentrum Bergen me

        Est: €75 - €100

        Willem Snitker (1938-2015) map uitgegeven door Kunstenaarscentrum Bergen met tekst door Bert Schierbeek en een metalen bord 'Centre Ville' door Willem Snitker, oplage 48/100

        Veilinghuis Van Spengen
      • Willem Snitker (1938-2015) Pendant composities, gesigneerd en ged
        Apr. 25, 2023

        Willem Snitker (1938-2015) Pendant composities, gesigneerd en ged

        Est: €300 - €400

        Willem Snitker (1938-2015) Pendant composities, gesigneerd en gedateerd '97, collage op doek, ieder 30 x 24 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Snitker, W. (1938-2015). (Horse).
        Nov. 24, 2022

        Snitker, W. (1938-2015). (Horse).

        Est: €70 - €90

        Snitker, W. (1938-2015). (Horse). Drawing, pencil, 18x15,5 cm., w. signed dedication "Willem Snitker" to "Beste Harry [Prenen] een verrukkelijke tentoonstelling! - ON: a French hotel stationery leaf, dated Saint Flour (erased and replaced by Vishal), 15 okt 75". - AND "Drie kleengedichtjes" (Fold. leaf w. mounted printed poem, signed "Harry Prenen" in pencil and a cardboard print by WILLEM SNITKER, signed in pencil, "7/35" and "1985" in pencil). - AND with a portrait drawing of HARRY PRENEN by EUGENIO DRAGUTESCU.

      • Willem Snitker (1938 - 2015) - St Sebastian Horse
        Nov. 26, 2020

        Willem Snitker (1938 - 2015) - St Sebastian Horse

        Est: €50 - €70

        Willem Snitker (1938 - 2015) - St Sebastian Horse - ca 1976 vervaardigd - ets - 11e afdruk van de 50 - d. 46 cm - blad 79x57

        SION Auctions
      • Willem Snitker (1938-2015) - litho, 47,5 x 60, Ontmoeting van Gauguin en Van Gogh, gesigneerd r.o
        Oct. 21, 2020

        Willem Snitker (1938-2015) - litho, 47,5 x 60, Ontmoeting van Gauguin en Van Gogh, gesigneerd r.o

        Est: €100 - €200

        Willem Snitker (1938-2015) litho, 47,5 x 60, Ontmoeting van Gauguin en Van Gogh, gesigneerd r.o. en gedateerd l.o. 76, oplage 2/4 ONLINE ONLY Paintings and decorative arts (closing Wednesday oktober 21 from 19.00)

        Veilinghuis Van Spengen
      • SNITKER, Willem – To Miles (Davis)
        Oct. 05, 2018

        SNITKER, Willem – To Miles (Davis)

        Est: €90 - €120

        SNITKER, Willem – To Miles (Davis) 29,7 x 21,5 cm, 7 originele kleurenlinosneden, in geel en zwart, achtergrond met stippen en lijnen in kleurstiften, geïnspireerd door het ritme van zijn favoriete jazzmusicus Miles Davis en opgedragen aan hem. Gesigneerd door de artiest, ex. 1/1, tevens n° 56 en opgedragen aan HUGO CLAUS. Zwarte kartonnen cover, spiraalband. Bijgevoegd is een originele handgeschreven brief van de artiest aan Hugo Claus, met briefhoofd van Galerie De Bleeker, gedateerd 8/11/88, waarin hij de schrijver uitnodigt om langs te komen in zijn galerie Willem Snitker (1938-2015)

        Auctions Van de Wiele
      • #1 from a series of 1, screen print by Willem Snitker
        Sep. 28, 2015

        #1 from a series of 1, screen print by Willem Snitker

        Est: €150 - €250

        SNITKER, Willem (Dutch 1938). Notice the way they start some movies now[a]days ....., 1970. Screen print in colours, dated '16 VIII 70' and numbered I/I (lower left); inscribed with title (lower centre); signed in full in pencil (lower right), framed behind glass, image size 46.5 x 66.5, frame size 64 x 84 cm. Good condition. Unique work.

        Adams Amsterdam Auctions
      • The Jolly Green Giant, screen print by Willem Snitker
        Sep. 28, 2015

        The Jolly Green Giant, screen print by Willem Snitker

        Est: €100 - €150

        SNITKER, Willem (Dutch 1938). Valley of the Jolly hohoho Green Giant, 1970. Screen print in colours, dated '16 VIII 70' and numbered I/I (lower left); inscribed with title, marked with 'Made in Holland' and the artist copyright stamp (lower centre); signed in full in pencil (lower right), framed behind glass, image size 46.5 x 66.5, frame size 64 x 84 cm. Good condition. Unique work.

        Adams Amsterdam Auctions