Roger Van Akelyen Sold at Auction Prices

b. 1948 -

      • VAN AKELYEN ROGER (1948-)
        Oct. 29, 2024

        VAN AKELYEN ROGER (1948-)

        Est: €50 - €100

        Double-sided, studies of nudes

        Campo & Campo
      • VAN AKELYEN ROGER (1948-)
        Oct. 05, 2024

        VAN AKELYEN ROGER (1948-)

        Est: €30 - €100

        'Eigendunk, Een vreemd interieur'

        Campo & Campo
      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Apr. 23, 2024

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €400 - €500

        Untitled, 1999. Mixed media (assemblage in viewing box). Signed and dated 'Van Akelyen '99'. Description FR Sans titre, 1999. Etal. Matériaux divers. Signé et daté 'Van Akelyen '99'. Beschrijving NL Zonder titel, 1999. Kijkkast. Diverse materialen. Getekend en gedateerd 'Van Akelyen '99'.

      • VAN AKELYEN ROGER
        Jan. 20, 2024

        VAN AKELYEN ROGER

        Est: €100 - €200

        The ultimate kiss

        Campo & Campo
      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Dec. 06, 2023

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €100 - €200

        'De Poort'. Etching, heightened with watercolour. Signed in the plate and in pencil, annotation "1st state," with dedication. Frame. We join by the same: 'Solitude'. Etching on simili-Japan. Signed in pencil. Annotation 'own printing'. Frame. And: Marcel Praet (b. 1946), Untitled, 1984. Aquatint. Signed and dated in pencil. Annotation 'E.A.'. Frame. Description FR 'De Poort'. Eau-forte, coloriée à l'aquarelle. Signée dans la planche et au crayon, annotation '1er état', avec dédicace. Cadre. On joint du même: 'Solitude'. Eau-forte sur simili-japon. Signée au crayon. Cadre. Et: Marcel Praet (°1946), Sans titre, 1984. Aquatinte. Signée et datée au crayon. Annotation 'E.A.'. Cadre. Tot.: 3 ex. Beschrijving NL 'De Poort'. Ets, ingekleurd met aquarel. Getekend in de plaat en in potlood, annotatie '1e staat', met opdracht. Kader. Bijgevoegd van dezelfde: 'Eenzaamheid'. Ets op simili-Japans. Getekend in potlood. Annotatie 'eigen druk'. Kader. En: Marcel Praet (°1946), Zonder titel, 1984. Aquatint. Getekend en gedateerd in potlood. Annotatie 'E.A.'. Kader.

      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Dec. 06, 2023

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €200 - €300

        Untitled, 1980. Black chalk, coloured pencil. Signed and dated in white pencil. Frame. Description FR Sans titre, 1980. Craie noire, crayon de couleur. Signé et daté au crayon blanc. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1980. Zwart krijt, kleurpotlood. Getekend en gedateerd in wit potlood. Kader.

      • VAN AKELYEN ROGER (1948-1965)
        Oct. 28, 2023

        VAN AKELYEN ROGER (1948-1965)

        Est: €30 - €100

        Nine miniatures in one frame

        Campo & Campo
      • VAN AKELYEN ROGER (1948-)
        Oct. 28, 2023

        VAN AKELYEN ROGER (1948-)

        Est: €30 - €100

        Two etchings from 1971 in one frame

        Campo & Campo
      • VAN AKELYEN ROGER (1948-)
        Jul. 08, 2023

        VAN AKELYEN ROGER (1948-)

        Est: €200 - €300

        'Gesluierde kreet'

        Campo & Campo
      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Apr. 27, 2023

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €150 - €250

        Untitled. Pencil, coloured pencil. Signed in pencil. Frame. Description FR Sans titre. Crayon, crayon de couleurs. Signé au crayon. Encadrement. Beschrijving NL Zonder titel. Potlood, kleurpotlood. Getekend in potlood. Kader.

      • VAN AKELYEN ROGER
        Apr. 18, 2023

        VAN AKELYEN ROGER

        Est: €200 - €300

        Interior with flowers, peephole

        Campo & Campo
      • VAN AKELYEN ROGER
        Dec. 10, 2022

        VAN AKELYEN ROGER

        Est: €30 - €100

        Untitled

        Campo & Campo
      • VAN AKELYEN Roger (1948)
        Oct. 20, 2022

        VAN AKELYEN Roger (1948)

        Est: €300 - €400

        Technique mixte sous verre signée Van Akelyen R. "La bibliothèque". Daté 98. 41x33 cm

        Hotel des vente Legros
      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Apr. 22, 2021

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €200 - €300

        Untitled. Gouache and coloured crayon. Framed. Description FR Sans titre. Gouache et crayon de couleurs. Encadré. Beschrijving NL Zonder titel. Gouache, kleurkrijt. In kader.

      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Jun. 22, 2020

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €1,000 - €1,500

        The Dead Sea rolls. Mixed media (viewing cabinet with rolls of paper, ladder of twigs, rope, Egyptian artifacts, etc.) Signed 'R. Van Akelyen'. Provenance: Antwerpen Galerie De Zwarte Panter Description FR Les manuscrits de la Mer Morte. Etal avec morceaux de papier, échelle fabriquée de tiges, du fil, des objets égyptiens, etc. Signé 'R. Van Akelyen'. Provenance: Anvers, Galerie de Zwarte Panter Beschrijving NL De Dode Zee rollen. Kijkkast met rolletjes papier, ladder van twijgjes, touw, Egyptische artefacten, etc. Getekend 'R. Van Akelyen'. Herkomst: Antwerpen, Galerie De Zwarte Panter

      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Jun. 22, 2020

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €250 - €300

        Untitled. Mixed media (viewing cabinet with miniature furniture and plastic soldiers, spray paint). Description FR Sans titre. Assemblage. Etal avec mobilier en miniature et soldats en matière plastique. Beschrijving NL Zonder titel. Gemengde techniek. Kijkkast met miniatuur meubelen en plastic soldaatjes, spraypaint.

      • ROGER VAN AKELYEN (°1948)
        Mar. 21, 2019

        ROGER VAN AKELYEN (°1948)

        Est: €200 - €300

        ROGER VAN AKELYEN (°1948) 'Maria van Hongarije uitgehuwelijkt voor zij kon gaan'. Aquarel, gouache. Getekend 'Van Akelyen R.'. In kader. (500 x 400 mm) Bijgevoegd: Ets in purper. Getekend en gedateerd 'Van Akelyen 85'. Annotatie 'EP'. Met opdracht. (180 x 390 mm) En: 'De Jazzspeler uit de verdrukking Chet Baker'. Ets. Getekend in de plaat en in potlood, genummerd 16/51. (400 x 295 mm) En: 'Menu fam. De Beenhouwer'. Ets. Getekend in potlood. (237 x 176 mm) Tot.: 4 ex (1 in kader). ROGER VAN AKELYEN (°1948) Un lot d'une aquarelle et de trois eaux-fortes. Une encadrée. ROGER VAN AKELYEN (°1948) 'Maria van Hongarije uitgehuwelijkt voor zij kon gaan'. Watercolour, gouache. Signed. Framed. We join: Three etchings.

      • ROGER VAN AKELYEN (°1948) Surrealistisch tafereel met boom (1980). Pastel. Getekend en gedateerd 'Van Akelyen '80'. In kader. 1430 x 550 mm
        Oct. 11, 2018

        ROGER VAN AKELYEN (°1948) Surrealistisch tafereel met boom (1980). Pastel. Getekend en gedateerd 'Van Akelyen '80'. In kader. 1430 x 550 mm

        Est: €300 - €400

        ROGER VAN AKELYEN (°1948) Surrealistic scenery. Pastel. Signed and dated. 1430 x 550 mm

      • ROGER VAN AKELYEN (1948)
        Mar. 22, 2017

        ROGER VAN AKELYEN (1948)

        ROGER VAN AKELYEN (1948) 'De asceet' (1990) Assembly. Signed 'Van Akelyen R.'. In frame behind glass. Title, date and signature on the reverse. 60 x 50 ROGER VAN AKELYEN (1948) 'De asceet' (1990) Assemblage. Signé 'Van Akelyen R.'. Encadré sous verre. Titre, date et signature au verso. 60 x 50 ROGER VAN AKELYEN (1948) 'De asceet' (1990) Assemblage. Getekend 'Van Akelyen R.'. In kader achter glas. Titel, datum en signatuur op verso. 60 x 50

      • ROGER VAN AKELYEN (1948) Knoken en kasteel. Ets
        Mar. 27, 2013

        ROGER VAN AKELYEN (1948) Knoken en kasteel. Ets

        Est: €100 - €150

        ROGER VAN AKELYEN (1948) Knoken en kasteel. Ets gehoogd met gouache. Getekend in de plaat 'Van Akelyen R'. Afmetingen : 210 x 230 mm

      • ROGER VAN AKELYEN (1948) Koppel (1979). Ets en
        Mar. 27, 2013

        ROGER VAN AKELYEN (1948) Koppel (1979). Ets en

        Est: €100 - €120

        ROGER VAN AKELYEN (1948) Koppel (1979). Ets en aquatint. Getekend in de plaat 'Van Akelyen R.'. Getekend en gedateerd in potlood 'Van Akelyen '79' en genummerd 150/150. In kader. Afmetingen : 400 x 300 mm